Nehledejte finančního ředitele.

Stačí Vám moje know-how.

Proč potřebujete CFO
Kereskeni

Máte potíže s firemními financemi?

Potřebujete finančního ředitele, ale nemůžete si ho dovolit?

Objednejte si externě moje řešení v oblasti finančního managementu! Svěřte svou firmu přímo do péče finančníka s více než 20 lety zkušeností z „druhého břehu“.

Kontaktovat
brain

Přemýšlím.

Využívám svých bohatých zkušeností z financování firem a živnostníků v rámci bankovního a finančního sektoru.
ant

Nebojím se mravenčí práce.

Na trhu působí přes 150 finančních institucí. Znám jejich pravidla, produkty a možnosti, jak naplnit požadavky zákazníků.
shield

Nevzdávám se.

Hledám řešení vašich potřeb se stejným nasazením a elánem, s jakým vy žijete svým podnikáním.

Moje zkušenosti

Jsem finančník s více než 20 lety zkušeností ve vrcholném managementu významných mezinárodních finančních institucí (Volkswagen Finanční služby, GE Money, Citibank, skupina Raiffeisen). Zajistil jsem financování pro více než 200 000 klientů z řad podnikatelů, malých a středních firem, korporací nebo soukromých osob. Na českém trhu jsem stál u zrodu finančního leasingu, operativního leasingu i investičního úvěru zajištěného movitým aktivem.

Financoval jsem vše, co si lze představit – automobily, zemědělskou techniku, fotovoltaiku, ale i jachty, pozemky či letadla. Dokázal jsem klientům pomoci s financováním, úsporami úrokových nákladů, refinancováním úvěrů za účelem snížení nároků na cash-flow i s financováním projektů s dočasnou právní vadou…

Zobrazit více

Moje portfolio